Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Medzinárodný strojársky kooperačný deň – Engineering 2010
Vydané 19. 03. 2010 (1239 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu a BIC Bratislava spol. s r.o. organizujú dňa 27.5. 2010 v priestoroch Výstaviska AGROKOMPLEX Nitra medzinárodné podujatie

„Medzinárodný strojársky kooperačný deň – Engineering 2010“,

Kooperačný deň, ktorý je sprievodným podujatím 17. Medzinárodného strojárskeho veľtrhu (http://www.agrokomplex.sk/vystava/58/) pripravujú v spolupráci so š.p. Agrokomplex-Výstavníctvo Nitra.

Cieľom medzinárodného podujatia „Medzinárodný strojársky kooperačný deň – Engineering 2010“ je vytvoriť priestor pre bilaterálne rokovania slovenským i zahraničným subjektom v oblasti strojárskeho priemyslu, pre prezentácie ich profilov, subkontraktačných ponúk partnerstva, tendrov, voľných výrobných kapacít, požiadaviek na vytvorenie joint-venture s cieľom získať nové kontakty a následne vzájomné hospodárske kooperácie.

Bilaterálne rokovania medzi slovenskými a zahraničnými podnikateľskými subjektmi budú prebiehať podľa ich požiadaviek na spoluprácu a budú zabezpečené podľa stanoveného časového harmonogramu. Základom pre kreovanie rokovaní bude databáza zaregistrovaných slovenských podnikateľských subjektov.

Cieľovou skupinou podujatia budú spoločnosti z oblasti strojárskej výroby, výroby kovových výrobkov a kovových konštrukcií, výroby strojov a zariadení, výroby motorových vozidiel, prívesov a návesov, výroby ostatných dopravných zariadení, transferu technológií, inovácií a know-how.

Termín registrácie: do 10. 5. 2010
Rokovací jazyk: anglický jazyk

Registrácia: formou vyplnenia on-line prihlasovacieho formuláru na adrese: http://engineering2010.sario.sk/ Na tejto stránke je uverejnená aj databázu registrovaných firiem, z ktorej si môžete vybrať vhodného partnera na B2B rokovanie v rámci párovacieho procesu.

V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať koordinátora prípravy podujatia (p. Hladká) na tel: 02/5826 0321, mobil:0910/828 227, e-mail matchmaking@sario.sk; hladka@sario.sk

Leták "Medzinárodného strojárskeho kooperačného dňa na stiahnutie


( Celý článok | Autor:
Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1083 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )

Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server