Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Možnosti dodávok tovarov a služieb pre medzinárodné organizácie
Vydané 17. 03. 2010 (1101 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Ministerstvo zahraničných vecí Slovenskej republiky organizuje pre slovenských podnikateľov seminár o možnostiach dodávok tovarov a služieb pre medzinárodné organizácie v systéme OSN, Európskej únie a NATO.

Dátum a miesto konania: 25. marca 2010, Kongresová sála MZV, Hlboká 2, Bratislava

Cieľom seminára je nadviazať na kontaktnú burzu obchodných a investičných príležitostí, ktorá sa uskutočnila v rámci vlaňajšej porady vedúcich zastupiteľských úradov, a pokračovať tak v dialógu s podnikateľskou sférou. Seminár je určený výrobcom, exportérom a poskytovateľom služieb, ktorí potrebujú získať komplexnú informáciu o systéme, komoditnej štruktúre a podmienkach účasti na verejnom obstarávaní v uvedených organizáciách.
Kontakt:
Ministerstvo zahraničných vecí SR, p. Pavel Hrmo, tel.: 02/59 78 38 66

e-mail: pavel.hrmo@mzv.sk

( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 84 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.msponline.sk )

Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server