Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Medzinárodná družstevná výstava ICA EXPO
Vydané 05. 03. 2010 (1106 x čítané) | Rubrika - Výstavy

V dňoch 8. 12. 2010 –10. 12. 2010 sa v Bangalore, hlavnom meste juhoindického štátu Karnataka, bude konať druhý ročník medzinárodnej družstevnej výstavy ICA EXPO 2010.

Výstava sa bude konať v priestoroch Obchodného centra Bangalore pod záštitou Medzinárodného družstevného zväzu. Prvoradým zámerom tohto podujatia je propagácia družstevnej formy podnikania a zviditeľňovanie družstiev pôsobiacich v sektore potravín, nápojov a rôznych priemyselných i umeleckých výrobkov. Druhým nezanedbateľným cieľom je poskytnutie obchodných príležitostí a pomoc pri získavaní nových komerčných kontaktov. Táto celosvetová prehliadka družstevníctva je určená predovšetkým odbornej verejnosti, jej súčasťou budú i odborné semináre a pre vystavovateľov je naplánovaná séria stretnutí s obchodnými partnermi.

Výstava ICA EXPO bude členená do piatich sektorov: svetový pavilón, kde bude prezentované družstevníctvo ako celok a štyri kontinentálne pavilóny, v ktorých sa predstavia družstevné organizácie jednotlivých krajín.

Na ploche viac ako 6000 m2 budú môcť družstvá vystavovať svoje najnovšie výrobky a rozširovať sieť obchodných partnerov. Bližšie informácie o tomto podujatí nájdete na webovej stránke: www.icaexpo.coop

foto 1 foto 2 foto 3 foto 4


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1317 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.icaexpo.coop )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server