Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* INOVATÍVNY ČIN ROKA
Vydané 23. 02. 2010 (511 x čítané) | Rubrika - Informácie

Ministerstvo hospodárstva SR vyhlásilo 5. februára 2010 tretí ročník súťaže o Cenu ministra hospodárstva „Inovatívny čin roka 2009“.

Vyhlasovateľ súťaže aj v tomto roku poveril jej organizáciou Slovenskú inovačnú a energetickú agentúru. Súťaž sa organizuje v štyroch kategóriách:
  1. Výrobková inovácia,

  2. Technologická inovácia,

  3. Inovácia služby (netechnologický proces),

  4. Medzinárodná kooperácia.

Minister hospodárstva SR udeľuje víťazovi každej kategórie 1 vecnú cenu a finančnú odmenu v hodnote 3 300 €.

Do súťaže sa môže zapojiť každá právnická osoba so sídlom na území Slovenskej republiky a fyzická osoba s bydliskom na území Slovenskej republiky so svojím produktom, technológiou alebo službou, ktorých inovačný proces bol dokončený v roku 2009 zaslaním vyplnenej prihlášky na adresu organizátora súťaže v termíne do 15. apríla 2010.

V prípade že výrobková inovácia, technologická inovácia, alebo inovácia služby vznikla ako výsledok medzinárodnej spolupráce medzi slovenským a zahraničným subjektom, súťažiaci prihlási súťažný návrh do kategórie „Medzinárodná kooperácia“.

Do súťaže sa možno prihlásiť aj s viacerými súťažnými návrhmi, súťažiaci však nemôžu prihlásiť rovnaký návrh do viacerých kategórií.( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.economy.gov.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server