Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Pripravované podujatia organizované NADSME v roku 2010
Vydané 17. 12. 2009 (1226 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Cezhraničné poskytovanie služieb v krajinách EÚ

Perspektívy podnikania v strednej Ázii: Podnikanie v Kazachstane, Kirgizsku, Tadžikistane, Turkménsku a Uzbekistane

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) v spolupráci s Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky organizuje dňa 10. februára 2010 odborný seminár Cezhraničné poskytovanie služieb v krajinách EU. Seminár je určený slovenským začínajúcim a existujúcim podnikateľom, ktorí obchodujú resp. plánujú začať podnikať v krajinách EÚ.

Podmienky účasti:

Seminár sa uskutoční 10. februára 2010 v Bratislave v priestoroch Ministerstva hospodárstva SR na Mierovej 19. Účasť na podujatí je bezplatná, nakoľko je organizované v rámci európskej podpornej siete Enterprise Europe Network.

Kontakt:
Tigran ALEKSANYAN, tel.: 02 50 24 45 15, fax: 02 50 24 45 02, e-mail: aleksanyan@nadsme.sk


Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania v spolupráci s Fakultou politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela organizuje v Banskej Bystrici 4. vedecko-podnikateľskú konferenciu : Perspektívy podnikania v strednej Ázii: Podnikanie v Kazachstane, Kirgizsku, Tadžikistane, Turkménsku a Uzbekistane. Cieľom konferencie je vytvoriť platformu na výmenu a využitie skúseností a know-how relevantných aktérov zaoberajúcich sa vybranými stredoázijskými krajinami Spoločenstva nezávislých štátov a tak poskytnúť malým a stredným podnikateľom, ako aj širokej verejnosti komplexné a kvalitné informácie o problémoch a príležitostiach podnikania v Kazachstane, Kirgizsku, Tadžikistane, Turkménsku a Uzbekistane.

Podmienky účasti:

Konferencia sa uskutoční 24. februára 2010 v Banskej Bystrici. Prihlášku (v prípade lektorov aj spolu s abstraktom príspevku a prezentáciou v .ppt) je potrebné zaslať na adresu aleksanyan@nadsme.sk alebo varga@nadsme.sk najneskôr 16. februára 2010 pre lektorov a 22. februára 2010 pre účastníkov. Príspevky odprezentované na konferencii budú následne zverejnené v konferenčnom zborníku.

Kontakt: Tigran ALEKSANYAN, tel.: 02 50 24 45 15, fax: 02 50 24 45 02, e-mail: aleksanyan@nadsme.sk( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1746 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server