Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Pripravované podujatia organizované agentúrou SARIO v roku 2010
Vydané 17. 12. 2009 (668 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

OBCHODNÉ STRATÉGIE NA ZAHRANIČNÝCH TRHOCH - Strategické varianty zabezpečenia rastu.

BUSINESS PROTOKOL A ZAHRANIČNÝ PARTNER - Základné pravidlá business protokolu a získanie profesionality v spoločenskom chovaní.


Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu v rámci projektu „Proexportné školiace centrum„ organizuje vzdelávací seminár na témy

OBCHODNÉ STRATÉGIE NA ZAHRANIČNÝCH TRHOCH - Strategické varianty zabezpečenia rastu
Termín konania: 26. január 2010; 9:00 – 15:00
Miesto konania: SARIO Martinčekova 17, 821 01 Bratislava
Cena: 50 Eur
Jedným z dôvodov vstupu firiem na zahraničný trh je možnosť zvýšenia zisku, pretože spotreba a veľkosť domáceho trhu už neposkytuje príležitosti na expanziu. Monitoring a analýza cieľových trhov a vlastných možností je jeden zo základných predpokladov úspešného vstupu na nový trh. Ako, kedy, kam vstúpiť a hlavne ako si udržať svoje postavenie na zahraničnom trhu sa dozviete na našom seminári.

BUSINESS PROTOKOL A ZAHRANIČNÝ PARTNER - Základné pravidlá business protokolu a získanie profesionality v spoločenskom chovaní
Termín konania: 4. február 2010; 9:00 – 15:00
Miesto konania: SARIO Martinčekova 17, 821 01 Bratislava
Cena: 50 Eur

V prípade otázok kontaktujte: Jana Červíková, tel.: 0910 82 82 71, email: cervikova@sario.sk( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 31 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server