Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* PERSPEKTÍVY PODNIKANIA V STREDNEJ ÁZII
Vydané 23. 10. 2009 (1284 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania organizuje dňa 24. februára 2010 v Banskej Bystrici 4. vedecko-podnikateľskú konferenciu Perspektívy podnikania v strednej Ázii: Podnikanie v Kazachstane, Kirgizsku, Tadžikistane a Uzbekistane.

Cieľom konferencie je vytvoriť platformu na výmenu a využitie skúseností a know-how relevantných aktérov zaoberajúcich sa vybranými európskymi krajinami Spoločenstva nezávislých štátov a tak poskytnúť malým a stredným podnikateľom, ako aj širokej verejnosti komplexné a kvalitné informácie o problémoch a príležitostiach podnikania v Kazachstane, Kirgizsku, Tadžikistane a Uzbekistane.
Konferencia je určená predovšetkým slovenským malým a stredným podnikateľom, ktorí uvažujú nad nadviazaním obchodných kontaktov s vybranými stredoázijskými krajinami Spoločenstva nezávislých štátov, ako aj expandovaním svojej podnikateľskej činnosti na ich perspektívne trhy.
Konferencia sa uskutoční 24. februára 2010 v Banskej Bystrici.
Podujatie je spolufinancované z prostriedkov SlovakAid v rámci projektu Globálne vzdelávanie podnikateľov.

Kontakt:
Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania :
Ing. Tigran ALEKSANYAN, tel.: 02/50 24 4515, e-mail: aleksanyan@nadsme.sk
Ing. Jakub VARGA, tel.: 02/50 24 45 21, e-mail: varga@nadsme.sk( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2038 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server