Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* INTERNET MARKETING
Vydané 30. 09. 2009 (586 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu v rámci projektu „Proexportné školiace centrum„ organizuje vzdelávací seminár na tému: Internet marketing na začiatku 21. storočia. Internet marketing ako podpora exportu

Termín konania: 27. 10. 2009; 9:00 – 15:00
Miesto konania: SARIO Martinčekova 17, 821 01 Bratislava
Cena: 80 EUR (V cene seminára sú zahrnuté pracovné materiály a občerstvenie.)

Už existuje len málo firiem, ktoré neprezentujú svoje tovary a služby na internete, preto sa do popredia dostáva otázka, ako sa nestratiť v milióne iných informácií a aby práve našu firmu našli tí, ktorí ju hľadajú - hoci možno o tom ešte ani nevedia. Ako sa priblížiť, čo možno najviac k potenciálnemu zákazníkovi prostredníctvom webovej prezentácie, sa dozviete práve na tomto seminári. Výhodou internet marketingu je presné zameranie sa na cieľovú skupinu za oveľa nižších nákladov ako u klasických médií a predovšetkým možnosť zmerať a vyhodnotiť výsledky.( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 102278 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server