Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Perspektívy podnikania na západnom Balkáne
Vydané 06. 08. 2009 (999 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania v spolupráci s Euractiv.sk pripravili dňa 28. septembra 2009 v priestoroch Agroinštitútu Nitra, š.p. na Akademickej ul. č. 4 v Nitre vedecko-podnikateľskú konferenciu s medzinárodnou účasťou

Podnikanie v Albánsku, Čiernej hore, Macedónsku a Srbsku

Cieľom konferencie je vytvoriť platformu na výmenu a využitie skúseností a know-how relevantných aktérov zaoberajúcich sa Indiou a tak poskytnúť malým a stredným podnikateľom, ako aj širokej verejnosti komplexné a kvalitné informácie o problémoch a príležitostiach podnikania v Indii.

Konferencia je určená predovšetkým slovenským malým a stredným podnikateľom, ktorí uvažujú nad nadviazaním obchodných kontaktov s balkánskymi partnermi, ako aj expandovaním svojej podnikateľskej činnosti na trhy príslušných balkánskych krajín.

Kontakt:

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania

Ing. Tigran ALEKSANYAN Ing. Jakub VARGA

tel.: 02/50 24 45 15 tel.: 02/50 24 45 21

e-mail: aleksanyan@nadsme.sk e-mail: varga@nadsme.sk
( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1559 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-network.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server