Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Databáza dodávateľov v automobilovom priemysle
Vydané 15. 07. 2009 (1725 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícii a obchodu pripravila v spolupráci so Združením automobilového priemyslu SR nový projekt zameraný na podporu a rozvoj automobilového priemyslu v Slovenskej republike - vytvorenie databázy dodávateľov v automobilovom priemysle.

Databáza bude komplexne zlučovať a prezentovať dodávateľov automobilového priemyslu ako i dodávateľov pre výrobu iných mobilných prostriedkov ako motocyklov, autobusov (mikrobusov, minibusov, autokarov a pod.), nákladných automobilov, návesov a prívesov, motokár. Cieľom automobilovej databázy je poskytovať komplexné a relevantné informácie o dodávateľoch do autmobilového sektora, ako napríklad: základné kontaktné údaje, počet zamestnancov, získané certifikáty kvality, kľúčoví odberatelia atď. Prístup do databázy bude po bezplatnej registrácii dostupný širokej verejnosti v online podobe na internete.


Podmienky na zaradenie spoločnosti do databázy
1. Výrobná spoločnosť, inžinierska spoločnosť, poskytovateľ R&D služieb;
2. Sídlo v Slovenskej republike;
3. Preukázateľná pôsobnosť v automobilovom priemysle;
4. Kompletné vyplnenie dotazníka a zaslanie na adresu: automotive@sario.sk.
(Vyplnením dotazníka dávate súhlas na spracovanie údajov a ich následnú publikáciu.)

Informačný leták na stiahnutie.

Dotazník na zaradenie do databázy je na stiahnutie TU! zaslať ho treba na faxové číslo: 00 421 2 58 260 109 alebo na emailovú adresu: automotive@sario.sk( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1930 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server