Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* III. SLOVENSKÁ KOOPERAČNÁ BURZA 2009
Vydané 06. 07. 2009 (1102 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Agentúra SARIO v dňoch 10. a 11. novembra 2009 organizuje v Prešove, v priestoroch hotela DUKLA tretie stretnutie slovenských a zahraničných podnikateľov. Záštitu nad 3. Slovenskou kooperačnou burzou 2009 preberá Minister hospodárstva SR, pán Ľubomír Jahnátek. Partnerskou krajinou tohtoročného podujatia bude Ruská Federácia.

Cieľom podujatia v roku 2009 bude prezentácia subkontraktačných ponúk partnerstva, tendrov, voľných výrobných kapacít, požiadaviek na vytvorenie joint-venture a získanie kooperačných partnerov pre slovenské firmy v rôznych odvetviach priemyslu. Pripravované podujatie bude mediálne propagované na celom svete, čím sa zabezpečí významný priestor na realizáciu stretnutí pre slovenské a zahraničné podnikateľské subjekty. Sprievodným programom kooperačnej burzy bude "Deň partnerskej krajiny“, zameraný na prezentáciu jej podnikateľského prostredia a významných priemyselných odvetví, na rozvoj medzinárodnej spolupráce a prezentáciu možných subkontraktačných aktivít.

V prípade otázok kontaktujte koordinátora podujatia p. Naďu Hladkú na telefónnom čísle:

02-58260321, 0910 828 227, e-mail.: matchmaking@sario.sk alebo sic@sario.sk . Bližšie informácie sú na www.sario.sk.

Záväzná prihláška na "3. Slovenskú kooperačnú burzu 2009" : TU
NACE kód : TU
Všeobecne záväzne podmienky účasti na kooperačnej burze : TU( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2344 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server