Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* C O O P E X P O 2009 - pozvánka a základné informácie pre účasť družstiev na výstave
Vydané 09. 06. 2009 (1080 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Pozývame Vás na 16. ročník Medzinárodnej družstevnej kontraktačno-predajnej výstavy COOPEXPO 2009, ktorý sa bude konať v dňoch 20. – 23. 8. 2009. Výstava sa uskutoční na výstavisku v Nitre súbežne s Medzinárodným potravinárskym veľtrhom AGROKOMPLEX v pavilóne M3.

Cieľom 16. ročníka bude prezentácia výrobného družstevníctva ako celku v spoločných expozíciách výrobných družstiev:

Textil a Odevy

Plasty, Kovovýroba, Chémia, Strojárenstvo

Drevovýroba, Sklo, Keramika a Papier

Stavebný cech

a tiež v samostatných predajných a výstavných typizovaných stánkoch.

Všetky náklady na spoločné expozície hradí COOP PRODUKT SLOVENSKO.

Zastrešovať spoločné expozície počas výstavy budú pracovníci CPS. Členské družstvá, ktoré vystavujú v spoločných expozíciách, zasielajú prihlášku na COOP PRODUKT SLOVENSKO obratom, najneskôr do 9. 6. 2009

COOP PRODUKT SLOVENSKO tiež podporuje účasť slovenských výrobných družstiev v samostatných expozíciách. Družstvá si aj tento rok môžu vybrať z ponuky predajných a výstavných typizovaných stánkov. Družstvám, ktoré si zabezpečujú vlastnú realizáciu stánku, COOP PRODUKT SLOVENSKO na základe uznesenia predstavenstva uhradí náklady do výšky 927,10 EUR (27 929,81 Sk ) na stánok a družstvo alebo SSOŠ. Náklady nad tento rámec a ďalšie súvisiace náklady ( napr. parkovné, vystavovateľské preukazy ) si budú družstvá, tak ako v minulosti, hradiť z vlastných zdrojov. Záväznú prihlášku pre samostatnú expozíciu je potrebné zaslať do 11.6. 2009 priamo na adresu AGROKOMPLEX, Výstavníctvo, Obchodná skupina 1, Výstavná 4, 949 01 Nitra. V prípade, že sa rozhodnete pre typizovaný stánok, je potrebné do prihlášky v kolónke plocha uviesť typ stánku. Prihlásiť sa je možné aj cez internet na adrese www.agrokomplex.sk/?pl=36 . Zároveň Vás prosíme o zaslanie kópie tejto prihlášky na COOP PRODUKT SLOVENSKO.

Priloha 1: Prihláška - spoločná expozícia

Priloha 2: Prihláška do samostatných stánkov COOPEXPO( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 829 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server