Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Veľtrh v Zahrebe – príprava
Vydané 09. 06. 2009 (1126 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Agentúra SARIO v spolupráci so slovenskou veľtržnou a výstavníckou spoločnosťou CMB Creativ Bratislava organizuje prípravu slovenských firiem na Záhrebský jesenný veľtrh, ktorý bude v dňoch 15. – 19. septembra 2009 v Záhrebe v Chorvátskej republike.


Záhrebský jesenný veľtrh je zameraný sektorovo na strojárstvo, energetiku, elektrotechniku, elektroniku, dopravu, logistiku, ekológiu, ochranu životného prostredia a iné. Veľtrh tvoria dve výstavy: ENERGETICS (strojárstvo, energetika, elektrotechnika, elektronika, doprava, logistika a ďalšie) a EMAT (ekológia, ochrana životného prostredia a iné). Pre slovenské firmy, ktoré prejavia záujem o účasť na Jesennom veľtrhu v Záhrebe, je v spoločnom stánku vyčlenený priestor výstavnej plochy 25 m2. Účasť v spoločnom stánku je podmienená úhradou účastníckeho poplatku vo výške 465,- eur. Účasť na Jesennom veľtrhu v Záhrebe sa uskutočňuje s finančnou podporou Ministerstva hospodárstva SR. V prípade záujmu o účasť na spomenutom veľtrhu kontaktujte Ing. Petra Jesenského, teritoriálneho manažéra pre Balkán, telefonicky: 02/58 260 323, na mobilný telefón: 0910/828 204 alebo elektronicky peter.jesensky@sario.sk. Záväzné prihlášky zašlite písomne na elektronickú adresu: peter.jesensky@sario.sk v termíne do 15. júla 2009.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1847 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server