Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Pozvánka na Jordánsko-slovenské obchodné fórum
Vydané 03. 06. 2009 (1159 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

SOPK organizuje prvé Jordánsko-slovenské obchodné fórum v spolupráci s Jordánskym investičným fórom a agentúrou SARIO, ktoré sa uskutoční v Bratislave pri príležitosti oficiálnej návštevy predsedu jordánskej vlády v SR.

Fóra sa zúčastnia predsedovia vlád a ministri hospodárstva Jordánskeho kráľovstva a Slovenskej republiky. Prítomní budú predstavitelia hospodárstva (bankovníctva, financií), súkromných podnikateľských spoločností z potravinárskeho, farmaceutického a kozmetického, textilného, chemického, elektrotechnického a automobilového priemyslu, informačno-komunikačných technológií, energetiky (alternatívne a obnoviteľné zdroje), baníctva, stavebníctva a stavebných materiálov, dopravy, logistiky a cestovného ruchu.

Súčasťou obchodného fóra budú aj dvojstranné rokovania, na ktorých budete mať možnosť nadviazať kontakty a využiť obchodné príležitosti, ktoré spolupráca s partnermi z Jordánska ponúka. Zoznam jordánskych spoločností Vám zašleme ihneď, ako ho dostaneme od nášho partnera.

Obchodné fórum sa uskutoční 26. júna 2009 o 8,45 hod. v hoteli Radisson SAS Carlton, Bratislava, Hviezdoslavovo nám. 3.

Účasť na obchodnom fóre je bez poplatku. Potrebné je vopred sa prihlásiť. Po skončení oficiálneho programu sú všetci prítomní pozvaní na obed. Prihlásiť sa možno prostredníctvom elektronickej pošty na adrese sopkums@sopk.sk do 19. júna 2009.( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 320 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server