Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Európska cena za videozáznam o podnikaní 2009
Vydané 18. 02. 2009 (619 x čítané) | Rubrika - Informácie

Európska komisia vyhlásila prvý ročník súťaže Európska cena za videozáznam o podnikaní. Jeho cieľom je ponúknuť Európanom príležitosť zamyslieť sa nad podnikaním a kariérou podnikateľa.

Súťažné videá v dĺžke od jednej do troch minút môžete zaregistrovať na internete alebo poslať do Európskej komisie do 31. marca 2009. Nápadité a originálne videá by mali spadať do jednej z troch kategórií: Podnikateľský duch, Inovatívne podnikanie a Zodpovedné podnikanie.
V každej z kategórií budú vyhlásení traja víťazi (prvé miesta dostanú 3000 €, druhé 2000 € a tretie miesta budú odmenené sumou 1000 €) a ceny si prídu prevziať 6. mája 2009 priamo do Bruselu. (všetko hradí Európska komisia).
Prihlásiť sa môže každý od študentov umeleckých škôl, cez študentov ekonómie, podnikania, členov podnikateľských sietí až po skúsených podnikateľov.
Viac informácií nájdete na http://ec.europa.eu.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.europa.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server