Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Informácia o výzve na predkladanie projektov
Vydané 08. 01. 2009 (1052 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

V rámci Operačného programu Stredná Európa (2007 - 2013) bola 8. januára 2009 vyhlásená druhá výzva na predkladanie projektov.

Partnerstvá zahŕňajúce inštitúcie na národnej, regionálnej a miestnej úrovni z verejného, ako aj súkromného sektora z Rakúska, Českej republiky, Nemecka, Maďarska, Talianska, Poľska, Slovenska, Slovinska a západných regiónov Ukrajiny môžu prostredníctvom vedúceho partnera predkladať svoje projekty najneskôr do 18. marca 2009. Operačný program Stredná Európa poskytuje 231 miliónov EUR z Európskeho fondu regionálneho rozvoja (ERDF) na podporu projektov nadnárodnej spolupráce prostredníctvom štyroch tematických oblastí: inovácie, dostupnosť, životné prostredie, konkurencieschopnosť a atraktívnosť miest a regiónov s cieľom stimulovať regionálny rozvoj a zlepšiť územnú súdržnosť a konkurencieschopnosť v strednej Európe.

Základné informácie o Operačnom programe Stredná Európa a podmienkach financovania slovenských projektových partnerov sú zverejnené na web stránke www.enviro.gov.sk. Detailnejšie informácie o programe nájdete na stránke www.central2013.eu.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enviro.gov.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server