Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Pozvánka na seminár – Smernica o službách
Vydané 11. 01. 2008 (882 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Ministerstvo hospodárstva SR a Úrad pre výmenu informácií o technickej pomoci TAIEX v Bruseli v spolupráci so Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou, Zväzom obchodu a cestovného ruchu SR organizujú bezplatný seminár Transpozícia a implementácia smernice o službách a jej dopad na podnikateľské prostredie na Slovensku, ktorý sa bude konať dňa 22. 2. 2008 v Bratislave.

Presné miesto konania bude oznámené úradom TAIEX dodatočne emailom. Tlmočenie do/z anglického jazyka bude zabezpečené. Účastníci seminára s bydliskom nad 100 km od Bratislavy, budú mať preplatené ubytovanie v hoteli (1 noc pred seminárom). Počas rokovania bude poskytnuté bezplatné občerstvenie. V prípade záujmu zašlite vyplnenú záväznú prihlášku na e-mailovú adresu: weberova(at)economy.gov.sk alebo faxom na č. 02/4854 3818 najneskôr do 15. januára 2008.


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server