Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * COOPEXPO 2007 - pozvánka a základné informácie pre účasť družstiev na výstave
Vydané 06. 03. 2007 (1268 x čítané) | Rubrika - Výstavy

V dňoch 16. – 20. 8. 2007 sa bude konať 14. ročník Medzinárodnej družstevnej kontraktačno-predajnej výstavy COOPEXPO 2007, na ktorú Vás pozývame. Výstava sa uskutoční na výstavisku v Nitre súbežne s Medzinárodným potravinárskym veľtrhom AGROKOMPLEX v pavilóne M3.

Cena nájomného pre družstevných vystavovateľov je 1 000 Sk/m² za krytú výstavnú plochu a 400 Sk/m² za voľnú plochu.

COOP PRODUKT SLOVENSKO ako spoluorganizátor výstavy COOPEXPO 2007 poskytne výrobným družstvám, tak ako po iné roky, finančný príspevok v zmysle schválených zásad. Pre vystavovateľov v samostatných stánkoch príspevok na nájomné za plochu 9 m². Výrobným družstvám, ktoré si objednajú plochu väčšiu ako 9 m², CPS poskytne finančnú čiastku 9 000 Sk plus 50 % nákladov z prenajatej plochy navyše, pričom celkový príspevok pre družstvo môže byť maximálne 20 000 Sk.
Výrobné družstvá, ktoré nebudú mať záujem vystavovať samostatne, môžu sa prihlásiť do spoločnej expozície.

Záväznú prihlášku na výstavu COOPEXPO je treba zaslať do 30. 3. 2007 priamo na adresu AGROKOMPLEX, Výstavníctvo, Obchodná skupina 1, Výstavná 4, 949 01 Nitra pre družstvá, ktoré plánujú vystavovať svoje výrobky v samostatnej expozícii. Tie výrobné družstvá, ktoré uvažujú o účasti v spoločnej expozícii zasielajú prihlášku na COOP PRODUKT SLOVENSKO.

Prihlásiť sa je možné aj cez internet, podrobnejšie informácie.


( Celý článok | Autor: Daniel Piatnica | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server