Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * INTERMODA, LEDER MODE v obrazoch
Vydané 02. 03. 2007 (1217 x čítané) | Rubrika - Výstavy

V dňoch 25. – 27. 2. 2007 sa konal vo Výstavnom a kongresovom centre INCHEBA Bratislava 7. ročník výstavy INTERMODA, 3. ročník veľtrhu LEDER MODE a 1. ročník špecializovaného svadobného veľtrhu WEDDING. COOP PRODUKT SLOVENSKO, ako jeden z odborných garantov, sa po prvýkrát prezentoval pod novým názvom.

V spoločnej expozícii CPS vystavovali výrobné družstvá:
ĎUMBIER Liptovský Mikuláš
FROTEX Dlhé Pole
ODETA Michalovce
VELIX Bratislava
VZORODEV Bratislava.
Na výstave sa zúčastnilo takmer 80 vystavovateľov zo Slovenska, Českej republiky, Grécka, Francúzska, Talianska a Maďarska. Bratislavský módny veľtrh predstavil najnovšie módne trendy pre jarnú a letnú sezónu 2007 v oblasti koženej galantérie, obuvi, módy, módnych doplnkov a kožušín.
Najväčší záujem zo strany odbornej i laickej verejnosti bol o dámske kabelky, kožušiny z výrobného družstva VZORODEV Bratislava, uteráky z výrobného družstva FROTEX Dlhé Pole a bytový textil z dielne výrobného družstva VELIX Bratislava.
Novinkou podujatia bol 1. ročník špecializovaného kontraktačno-predajného svadobného veľtrhu WEDDING.

Fotogaléria


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server