Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Ponuka pre podnikateľov v automobilovom priemysle
Vydané 23. 02. 2007 (665 x čítané) | Rubrika - Výstavy

V dňoch 21. - 22. marca 2007 sa koná v Barcelone medzinárodný veľtrh Maquitec. Obchodná komora v Barcelone v spolupráci so SARIOm organizujú sprievodné podujatie pre podnikateľov z oblasti automobilového priemyslu, ktoré je zamerané na nadviazanie priamych obchodných kontaktov. Vybraným slovenským záujemcom španielska obchodná komora uhradí náklady na cestu (letenka v turistickej triede) a ubytovanie.

Zo španielskej strany prejavilo záujem o spoluprácu so Slovenskom zatiaľ 9 spoločností. V prípade, že Vás ponuka španielskej spoločnosti zaujme, vyplňte prihlášku a zašlite ju na ecollvinent(at)mail.cambrabcn.es a v kópii na adresy Jozef.kozak(at)sario.sk, sic(at)sario.sk.

Na základe zaslaných formulárov španielski partneri pripravia harmonogram vzájomných rokovaní, ktoré sa uskutočnia na výstavisku počas veľtrhu Maquitec. Okrem návštevy spomínaného veľtrhu, priamych rokovaní s vybraným španielskym partnerom majú slovenskí účastníci možnosť navštíviť prevádzky španielskych spoločností.


( Celý článok | Autor: Renáta Kotúčová | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server