Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Konferencia Európske fondy a Slovensko v programovacom období 2004 – 2006
Vydané 20. 02. 2007 (1024 x čítané) | Rubrika - Informácie

Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR ako riadiaci orgán pre Rámec podpory Spoločenstva organizuje dňa 15. marca 2007 konferenciu pod názvom Európske fondy a Slovensko v programovom období 2004 – 2006 „Skúsenosti minulosti pre rozvoj budúcnosti“.

Cieľom konferencie je informovať odbornú verejnosť o stave implementácie operačných programov v programovom období 2004 – 2006 a čerpania finančnej pomoci zo štrukturálnych fondov a Kohézneho fondu. Súčasne bude účastníkom konferencie predstavený rámcový dokument na nové programové obdobie 2007 – 2013 Národný strategický referenčný rámec, ktorý stanovuje národné priority pre hospodársky a sociálny rozvoj Slovenskej republiky.

Konferencia sa uskutoční 15. marca 2007 o 9:00 h v priestoroch hotela Holiday Inn v Bratislave. Konferencia je financovaná zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky a z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

Ak máte záujem zúčastniť sa na konferencii, vyplňte prihlášku a odošlite ju na e-mailovú adresu konferencia(at)build.gov.sk najneskôr do 28. februára 2007.

Program konferencie
Podrobnejšie informácie: www.strukturalnefondy.sk


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server