Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Možnosť získať kontakty s japonskými firmami
Vydané 16. 01. 2007 (1166 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu SARIO pozýva slovenských podnikateľov na výstavu JCBE (Japanese Component Buyers Exhibition) Bratislava, na ktorej budú vystavovať japonské firmy diely, komponenty alebo časti výrobného procesu, ktoré by mali záujem nahradiť dodávkami od miestnych výrobcov.

Hlavný organizátor výstavy JETRO (Japan External Trade Organization) zabezpečí účasť 17 japonských spoločností pôsobiacich v Európe, ktoré majú záujem nájsť nové kooperačné partnerstvá na Slovensku. Výstava sa bude konať dňa 1. marca 2007 v Bratislave, v hoteli Radisson SAS Carlton na Hviezdoslavovom námestí. Účasť na výstave je pre potencionálnych dodávateľov zo Slovenska bezplatná. V prípade záujmu o účasť je nutné vyplniť prihlasovací formulár a zaslať ho najneskôr do 31. 1. 2007 na adresu: slovakia(at)jetro.at, v kópii na sic(at)sario.sk alebo faxom na č. 0043 1 586 22 93. Komunikácia v anglickom jazyku.

Kontaktné osoby pre JCBE Bratislava v JETRO Viedeň:
Mr. Koshiro MIYAKE
Mr. Eckhart DERSCHMIDT
Tel: +43-1-587-5628
Fax: +43-1-586-2293
e-mail: slovakia(at)jetro.at


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server