Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Z Predstavenstva SZVD
Vydané 04. 01. 2007 (942 x čítané) | Rubrika - Informácie

Dňa 30. novembra 2006 sa uskutočnilo 4. zasadnutie Predstavenstva SZVD.

Predseda zväzu Ing. Daniel Pavel v informácii predsedu informoval členov predstavenstva o aktivitách, zrealizovaných rokovaniach a poskytnutých úveroch za obdobie od 3. zasadnutia predstavenstva v septembri 2006.

Podpredseda zväzu Ing. Kvasnica doplnil úvodné informácie o výsledky a prijaté opatrenia z rokovania Správnej rady spoločných fondov SZVD.

Predstavenstvo zobralo na vedomie Správu o výstavných a kontraktačných akciách SZVD v roku 2006 a návrh na rok 2007. Zároveň schválilo „Pravidlá poskytovania príspevkov na výstavné, kontraktačné a veľtrhové akcie členských družstiev z prostriedkov CPS v roku 2007”.

Ďalej schválilo Návrh predbežného rozpočtu CPS na rok 2007, úrokové sadzby pre úvery poskytované v roku 2007 s platnosťou od 1.1.2007 a poskytnutie bonusu – zníženie úrokovej sadzby v prípade plnenia všetkých záväzkov v zmluvne stanovených termínoch.

Predstavenstvo prerokovalo a schválilo predložené návrhy na vyznamenania pre členov a kolektívy členských družstiev do konca roka 2006 a pre I. polrok 2007.

V ďalšej časti rokovania bol schválený Plán práce predstavenstva CPS na I. polrok 2007 a predstavenstvo uložilo predsedovi SZVD zabezpečiť transformáciu SOU služieb SZVD na družstvá v zmysle stanovených podmienok prevodu majetku na nového zriaďovateľa.( Celý článok | Autor: Anna Kulichová | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server