Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * INTERMODA, LEDER MODE Bratislava
Vydané 24. 11. 2006 (1205 x čítané) | Rubrika - Výstavy

Výstavné a kongresové centrum INCHEBA EXPO Bratislava organizuje v dňoch 25. – 27. 2. 2007 3. ročník medzinárodného veľtrhu obuvi, koženého a kožušinového tovaru LEDER MODE súbežne so 7. ročníkom medzinárodnej výstavy módy INTERMODA a 1. ročníkom špecializovaného prezentačno-predajného svadobného veľtrhu WEDDING. Snahou organizátorov je pripraviť pre návštevníkov komplexnú výstavu s prehliadkou najnovších módnych trendov, najmä so širším zastúpením slovenských výrobcov textilu a odevov.

Slovenský zväz výrobných družstiev ako zástupca slovenských textilných, odevných a koženo-galantérnych VD sa stal jedným z odborných garantov veľtrhov, a preto v spolupráci s INCHEBA, a.s. pripravuje spoločnú expozíciu SZVD za špeciálne dohodnutých podmienok účasti pre výrobné družstvá s možnosťou prezentácie na módnej prehliadke.
Z dôvodu prebiehajúcich prípravných rokovaní je potrebné záväzné prihlášky Vašej účasti v spoločnej expozícii SZVD zaslať najneskôr do 12. 12. 2006 na adresu marketing@szvd.sk alebo enajselova@szvd.sk, kde Vám poskytneme aj podrobnejšie informácie.

Kontakt:
Elena Najšelová
Tel.: 02/58 241 221, 222
www.szvd.sk, www.incheba.sk


( Celý článok | Autor: Elena Najšelová | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server