Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Vyhodnotenie školenia k ročnej účtovnej závierke za rok 2005
Vydané 16. 01. 2006 (730 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Plánované školenie k ročnej účtovnej závierke za rok 2005 sa uskutočnilo dňa 10. januára 2006 vo veľkej zasadačke Slovenského zväzu výrobných družstiev. Na školení sa zúčastnílo 39 účastníkov z 23 členských družstiev.

Lektorkou, tak ako i po minulé roky bola prof. Ing.Anna Šlosárová, PhD, vedúca katedry účtovníctva FHI Ekonomickej univerzity Bratislava. K uvedenej problematike vypracovala materiál „Účtovná závierka podnikateľov za rok 2005“, ktorý obdržali všetci účastníci školenia. Spracovaný materiál, ako i prednáška boli na veľmi vysokej úrovni. Prednášateľka sa vo svojej prednáške sústredila na všetky oblasti dôležité pri uzatváraní účtovných kníh, vypracovaní účtovnej závierky, jednotlivých výkazov a poznámok, ktoré tvoria súčasť účtovnej závierky. Účastníci školenia odchádzali so spokojnosťou a so želaním, aby sa organizovali takéto kvalitné školenia naďalej.


( Celý článok | Autor: Václav Majerník | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server