Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Vzdelávací program „Manažment projektov pre fondy EÚ“
Vydané 31. 01. 2005 (779 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Dom techniky Bratislava organizuje vzdelávací program určený pre vedúcich a členov tímov, ktoré spracovávajú projekty, na základe ktorých je možné čerpať finančné prostriedky z fondov EÚ.

Jednotlivé workshopy pokrývajú celý projektový cyklus od prvotnej myšlienky, cez vypracovanie projektu, až po jeho implementáciu. Nosnou náplňou workshopov sú postupy tvorby projektov a ich praktická aplikácia na základe analýzy reálnych problémov a ukážok riešení úspešných projektov. Zároveň je priestor pre rozpracovanie projektových zámerov účastníkov workshopov. Lektormi sú odborníci, ktorí majú skúsenosti v príprave aj realizácii projektov pre eurofondy. Záujemcovia majú možnosť rozhodnúť sa absolvovať celý vzdelávací program alebo iba niektoré workshopy. Na jednotlivých workshopoch sa môžu zúčastňovať rôzni pracovníci jednej organizácie, resp. projektového tímu.


( Celý článok | Autor: marketing | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server