Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Delegácia kórejských podnikateľov na Slovensku
Vydané 27. 09. 2004 (561 x čítané) | Rubrika - Informácie

Kórejská organizácia Small Business Corporation (SBC) a kórejské Ministerstvo pre zahraničné záležitosti a obchod v spolupráci s Euro info centrom (EIC) pri Národnej agentúre pre rozvoj malého a stredného podnikania pripravujú stretnutie kórejských a slovenských malých a stredných podnikov. Kórejská delegácia na ceste po strednej Európe s cieľom podporiť spoluprácu v priemysle, obchode, pri zakladaní spoločných podnikov a transfere technológií v malom a strednom podnikaní navštívi 15. októbra aj Slovenskú republiku.

Počas jednodňovej náštevy sa zástupcovia kórejských podnikov chcú stretnúť so slovenskými podnikateľmi z rôznych odvetví - výroba elektrických spotrebičov a elektroniky, náhradné diely a súčiastky, strojárenskeho a chemického priemyslu. Stretnutie sa uskutoční 15. októbra 2004, Bratislava, Hotel Forum, 9.00 - 17.00. Účasť potvrdilo 12 kórejských spoločností.

Viac informácií o možnosti účasti slovenských podnikateľov na dvojstranných rokovaniach získate v Euro info centre, kontakt: Henrich Hipča alebo pani Némethová, tel.: 02/55 57 16 10, fax: 02/55 57 16 02. Záujemcovia o účasť na stretnutiach môžu zaslať stručný profil svojej spoločnosti na e-mail: hipca@nadsme.sk. Profil by mal obsahovať stručnú informáciu o aktivitách firmy v angličtine, kedy bola firma založená, koľko má zamestnancov, výška obratu a aký druh spolupráce chcú nadviazať s kórejskými spoločnosťami z akých odvetví, meno zástupcu, či hovorí anglicky alebo potrebuje tlmočníka. Tlmočenie bude zabezpečené. Účasť na stretnutí je zdarma.

Prípadne môžu záujemcovia vyplniť formulár na web stránke www.eic.sk/docs/dotaznik.doc


( Celý článok | Autor: marketing | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server