Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * COOPEXPO 2004
Vydané 02. 09. 2004 (1104 x čítané) | Rubrika - Výstavy

V dňoch 19. – 24. 8. 2004 sa konala na výstavisku AGROKOMPLEX v Nitre 11. medzinárodná družstevná kontraktačno-predajná výstava COOPEXPO 2004, na ktorej sa zúčastnilo viac ako 80 družstevných vystavovateľov, vrátane zahraničných vystavovateľov z Česka a Poľska.

Na tomto ročníku po prvýkrát prezentovalo svoje výrobky a činnosť v spoločnej expozícii 12 výrobných družstiev invalidov, ktorých výrobky zaujali svojou kvalitou každého návštevníka.
Najväčšej obľube spomedzi bohatého sprievodného programu sa už tradične tešili módne prehliadky deviatich textilných a odevných družstiev (AVANA Stupava, ATAK Prešov, FATIA Trenčín, ĽUDOTEX Trenčín, NOVODEV Nové Zámky, ODETA Michalovce, VZOR Zvolen, VZORODEV Prešov a VZORODEV Spišské Podhradie. Výrobné družstvá predstavili najnovšie kolekcie na nastávajúcu sezónu jeseň - zima 2004/2005, ale aj pre sezónu jar - leto 2005.
Ceny za najlepšiu expozíciu získali tieto výrobné družstvá: KOVOTVAR Kúty, KNK Ľubietová, ATAK Prešov.


( Celý článok | Autor: marketing | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server