Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Výzvy na predkladanie projektov
Vydané 03. 06. 2004 (950 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská energetická agentúra vypísala výzvy pre Sektorový operačný program Priemysel a služby, priorita 1 Rast konkurencieschopnosti priemyslu a služieb s využitím rozvoja domáceho rastového potenciálu.

Výzvy sú vyhlásené pre opatrenia 1.3 Podpora podnikania, inovácií a aplikovaného výskumu na podávanie projektov v rámci Schémy na podporu výskumu a vývoja, zavádzania manažérstva kvality, ochrany priemyselných práv a zavádzania technických noriem do výrobnej praxe a do služieb a pre opatrenie 1.4 Podpora úspor energie a využitia obnoviteľných zdrojov energie na podávania projektov v rámci Schémy na podporu trvalo udržateľného rozvoja. Termín uzávierky je 31. august 2004. Bližšie informácie nájdete na web stránkach www.hospodárstvo.gov.sk alebo www.sea.gov.sk.


( Celý článok | Autor: marketing | Počet komentárov: 5 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server