Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
téma * Výzva na predkladanie projektov v rámci Schémy na podporu úspor energie a využitia obnoviteľných energetických zdrojov (Schéma pomoci de-minimis DM-00
Vydané 26. 02. 2004 (796 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Ministerstvo hospodárstva SR je poskytovateľ pomoci a vyhlasovateľ výzvy, ktorá je zameraná na úsporu energie v zásobovaní teplom bytových domov a bytov, využívanie obnoviteľných energetických zdrojov, úspora energie v priemyselnom sektore, úspora energie v službách (okrem financií a bankovníctva). Bližšie informácie o výzve nájdete na www.sea.gov.sk/Titulna_strana/vyzva.pdf.
Žiadosti sa predkladajú na príslušnú regionálnu pobočku Slovenskej energetickej agentúry (BA, TN, BB, KE). Termín predloženia žiadosti do 30. apríla 2004. Žiadosť nájdete na adrese www.sea.gov.sk/Titulna_strana/ziadost.pdf
Ďalšie podrobnejšie informácie nájdete na www.sea.gov.sk viď "Schéma de-minimis aktuálne".( Celý článok | Autor: marketing | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server