Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Rakúsko-slovenská kooperačná burza strojárskeho a plastikárskeho priemyslu
Vydané 17. 10. 2019 (85 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská obchodná a priemyselná komora pripravila v spolupráci s Rakúskou hospodárskou komorou, Advantage Austria a Slovenským plastikárskym klastrom "Rakúsko-slovenskú kooperačnú burzu strojárskeho a plastikárskeho priemyslu" a B2B, ktorá sa bude konať dňa 29. októbra 2019 v hoteli Luna v Žiari nad Hronom. Je určené pre firmy zo sektorov: strojársky, plastikársky.

Podujatie prebieha formou bilaterálnych rozhovorov. Tie sú organizované v časovom harmonograme v dvadsaťminútových intervaloch. V rámci tohto času máte možnosť zoznámiť sa s novými potenciálnymi partnermi a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich obchodno-kooperačnom záujme o Slovensko. Kontakt : Ing. Ján Václav, riaditeľ Regionálnej komory Trenčín, e-mail: jan.vaclav@sopk.sk, Tel.: 0905-503-298


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.een.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server