Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* 7. poľský Kongres podnikania
Vydané 17. 10. 2019 (83 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská obchodná a priemyselná komora pozýva na 7. poľský Kongres podnikania, ktorý organizuje Poľská agentúra pre podnikanie v dňoch 24-25. októbra 2019 v meste Olsztyn.Kongres je zostavený z cca 30 diskusných panelov, ktoré sa budú zaoberať najdôležitejšími otázkami súvisiacimi s ekonomickým a sociálnym rozvojom, ako sú napríklad export, medzinárodná politika, územná expanzia, silné inovácie, synergia medzi vedou a podnikaním, podnikanie, priemysel 4.0., transfer a komercializácia poznatkov a ochrana priemyselného vlastníctva, medicína, priemysel špičkových technológií, moderné obchodné služby, ako aj obnoviteľné zdroje energie.

Súčasťou programu budú aj medzinárodné bilaterálne rokovania a nadväzovanie nových obchodných kontaktov. Očakáva sa najmä účasť firiem z Českej republiky, Slovenska, Litvy, Francúzska, USA, Rumunska a Ukrajiny.Miesto konania: Konferenčné a školiace stredisko Univerzity Warmia and Mazury, Benedykta Dybowskiego 11, Olsztyn. Informácia Vám poskytne : p. Daniela Širáňová, Slovenská obchodná a priemyselná komora, e-mail: daniela.siranova@sopk.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.een.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server