Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikateľská misia na China International Import Expo
Vydané 17. 10. 2019 (90 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) dáva do pozornosti možnosť sprevádzať pána Richarda Rašiho, podpredsedu vlády pre informatizáciu a investície, počas jeho oficiálnej zahraničnej pracovnej cesty v Shanghai a Pekingu. Dátum: 03 - 11 november 2019. Miesto: Shanghai, Peking.

Organizátor : SARIO, Úrad podpredsedu vlády pre informatizáciu a investície, Ministerstvo hospodárstva SR, ZÚ Peking, Kancelária Čínskeho medzinárodného importného veľtrhu, Národné výstavné a kongresové centrum v Šanghaji pod záštitou Ministerstva obchodu Čínskej ľudovej republiky a Lokálnej mestskej vlády mesta Šanghaj V novembri 2019 sa v Šanghaji uskutoční už druhý ročník Čínskeho medzinárodného importného veľtrhu, ktorý bude otvorený pre všetky krajiny a regióny sveta so zámerom posilnenia vzájomnej obchodnej spolupráce a otvoreného globálneho hospodárstva. Čínska vláda, ktorá bude mať záštitu nad celým podujatím, preto privíta zástupcov zo všetkých odvetví verejného ako aj súkromného sektora s cieľom dať tomuto podujatiu globálny význam. Kontakt : Michaela Slimaková, M: +421 910 828 278, E: michaela.slimakova@sario.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server