Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Pozvánka na seminár o obchodovaní s Ruskou federáciou
Vydané 19. 07. 2019 (74 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Dňa 25. 9. 2019 sa uskutoční na MZVaEZ SR, Bratislava, Hlboká cesta 2 v kongresovej sále Odborný seminár, ktorý organizuje Slovenská obchodná a priemyselná komora (SOPK) v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVaEZ SR) a Veľvyslanectvom Ruskej federácie v Bratislave.

Seminár je určený pre majiteľov firiem, riadiacich pracovníkov rozhodujúcich o obchodnej politike svojich podnikov a osobitne pre pracovníkov obchodných, odbytových a podobných útvarov zabezpečujúcich vývoz, dovoz alebo zabezpečujúcich výrobnú spoluprácu a investovanie v oblasti materiálnej výroby alebo zvažujúcich vstup na toto sľubné teritórium. Ciele seminára: Oboznámiť slovenských podnikateľov s aktuálnym stavom predpisov na reguláciu zahraničného obchodu, najmä colných a technických, v podmienkach uplatňovania sankcií zo strany EÚ a zavedenia protiopatrení zo strany Ruskej federácie za účelom podpory vzájomnej obchodnej výmeny.Odborný garant: Ing. Juraj Knopp, CSc., tel.: 02/6241 1763, e-mail: juraj.knopp@sopk.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server