Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikateľská misia do Monaka a Nice
Vydané 09. 01. 2019 (55 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská obchodná a priemyselná komora pripravuje podnikateľskú misiu do južného Francúzska a Monaka, ktorá sa uskutoční v dňoch 04. - 08. marca 2019. Misia je pripravovaná v spolupráci s OPK Monako, Monaco Economic Board, OPK Nice a Zastupiteľským úradom SR v Paríži.

V rámci programu sa uskutoční obchodné fórum a bilaterálne rokovania zorganizované na základe profilov slovenských firiem. Cieľom podujatia je posilnenie hospodárskej spolupráce, hľadanie nových obchodných príležitostí pre zúčastnené firmy, predstavenie slovenských podnikateľov, nadviazanie spolupráce a rokovania s partnerskými firmami vo Francúzsku. Sektorové zameranie: IT inovatívne firmy, technológie pre obnoviteľné energie, Automobilový priemysel - subdodávky, Strojárstvo - výroba špeciálnych strojov a nástrojov, automatizácia, robotizácia, Agri-food sektor, potraviny, poľnohospodárstvo, Textil - športové a módne oblečenie, Zdravotníctvo, Cestovný ruch, Logistika, doprava. Kontakt : sopkueu@sopk.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server