Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Medzinárodné kooperačné podujatie z oblasti stavebníctva "Slovensko - Ukrajina 2014"
Vydané 27. 10. 2014 (634 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

Slovenská obchodná a priemyselná komora a Ukrajinská obchodná a priemyselná komora pripravili v rámci projektu Enterprise Europe Network Medzinárodné kooperačné podujatie "Slovensko - Ukrajina 2014, ktoré sa bude konať dňa 20. novembra 2014 v Užhorode.

Kooperačné rokovania sú zamerané na spoluprácu výrobcov a dodávateľov v segmente stavebníctva (stavebné materiály a technológie, vybavenie budov a bytov, projekty a technológie, inštalácie, vykurovanie, klimatizácia a vetranie, osvetlenie, interiérové vybavenie obytných a kancelárskych priestorov, stavebná chémia, stolárske výrobky...).V prípade záujmu o účasť kontaktujte Regionálnu komoru SOPK v Trenčíne, Ing. Ľudovt Mičuda, Tel.: 032/6525275, mobil: 0948011198, E-mail: ludovit.micuda@sopk.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 37 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterpriceeuropenetvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server