Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Tatra Summit — Investičné Fórum
Vydané 27. 10. 2014 (657 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

V dňoch 11. - 12. 11. 2014 sa v priestoroch hotela Kempinski Hotel River Park, Bratislava uskutoční Tatra Summit — Investičné Fórum, ktoré pripravilo Centrum pre európske záležitosti, člen Stredoeurópskej strategickej rady Ministerstvo financií SR a Slovenský investičný holding.

Medzi potvrdenými účastníkmi sú ministri financií Slovenska a Českej republiky Peter Kažimír a Andrej Babiš, viceprezident Európskej investičnej banky László Baranyay, výkonný riaditeľ Európskej banky pre obnovu a rozvoj pre strednú a juhovýchodnú Európu Jean-Marc Petterschmitt, ako aj zástupcovia podnikateľského sektora a priemyslu, vrátane generálneho riaditeľa Slovnaftu Oszkára Világiho či Daniela Kretinského, predseda predstavenstva Energetického a průmyslového holdingu. Cieľom fóra je zamerať sa na verejné aj súkromné financovanie rastu a modely finančných investícií v EÚ. Tematicky sa bude venovať štyrom hlavným oblastiam: inováciám, strategickej infraštruktúre, investíciám do energetiky a malým a stredne veľkým podnikom. Tatra Summit — Investičné fórum ponúka účastníkom príležitosť ovplyvniť debatu o formovaní nových finančných nástrojom, ktoré budú kľúčové pre investovanie na Slovensku v najbližšom desaťročí. Ak sa chcete zaregistrovať na Tatra Summit a/alebo Tatra Summit — Investičné fórum, prípadne máte záujem o viac informácií, kontaktuje Martinu Hollú na martina.holla@ata-sac.org alebo +421 948 170 822


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 37 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server