Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Medzinárodné kooperačné podujatie - ľahký priemysel
Vydané 21. 10. 2014 (561 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Slovenská obchodná a priemyselná komora a Podkarpatská obchodná komora pozýva na Medzinárodné podnikateľské fórum, ktoré sa bude konať 4. – 5. novembra 2014 v posluchárni Štátnej vyššej odbornej školy Stanislawa Pigonia v Krosne. Účastníci fóra sa budú podieľať na ekonomických rokovaniach B2B s podnikateľmi zo stredoeurópskych krajín, zahŕňajúcich Poľsko, Česko, Slovensko, Ukrajinu a Maďarsko. Kooperačné rokovania sú zamerané na spoluprácu výrobcov a dodávateľov v segmente ľahkého priemyslu (potravinárstvo, textil, odevy, koža, obuv, sklárstvo, polygrafia, bytové vybavenie a inštalácie, nábytok, elektrotechnika, papier, výrobky z kovov).

Počas fóra bude prebiehať panelová diskusia, venovaná medzinárodnej podnikateľskej spolupráci a hospodárskej situácii v krajinách strednej Európy. V prípade záujmu sa prihláste najneskôr do 29.10.2014. Kontakt: Martin Plško, Tel.: 032 / 652 00 35, E-mail: martin.plsko@sopk.sk.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 44 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterpriceeuropenetvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server