Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Kooperačné podujatie zamerané na módu
Vydané 07. 07. 2014 (464 x čítané) | Rubrika - Informácie

Sieť Enterprise Europe Network (sektor pre kreatívne odvetvia a sektor textilu a módy) organizuje kooperačné podujatie FashionMatch v Amsterdame. Jeho cieľom je uľahčiť vytváranie sietí a spojiť potenciálnych medzinárodných obchodných partnerov. Kooperačné stretnutie sa uskutoční počas „Modefabriek“ - týždňa módy spoločnosti Mercedes-Benz, ktorý je považovaný za popredný inovatívny a osobitý B2B veľtrh módy v regióne Beneluxu.

V tomto roku sa v období medzi 4. a 14. júlom uskutoční už 21. ročník týždňa módy, ktorý sa bude konať v regióne Westergas. Podujatie sústreďuje viac ako 25 000 módnych odborníkov a zainteresovaných strán z rôznych odvetví. Týždeň módy je ideálnym miestom pre oboznámenie sa s holandskou módnou scénou, zdieľanie vedomostí, nápadov, inovácií a inšpirácií, ako aj pre nadviazanie nových cezhraničných obchodných kontaktov a kooperácií formou vopred naplánovaných stretnutí. Všetci účastníci kooperačného podujatia FashionMatch majú voľný vstup aj na Modefabriek. Kontaktné osoby, na ktoré sa môžu podnikatelia obrátiť: Remko Triezenberg, remko.triezenberg@rvo.nl, +31 (0)6 11 51 54 19. Fatma Sener, fatma.sener@kvk.nl, +31(0)6 22 56 63 59.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 24 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterpriceeuropenetvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server