Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Medzinárodný veľtrh TIF v Solúne
Vydané 02. 06. 2014 (555 x čítané) | Rubrika - Výstavy

SOPK si dovoľuje informovať podnikateľov o pripravovanom podujatí - 79. ročníku Medzinárodného veľtrhu TIF, ktorý sa bude konať v dňoch 6.-14. septembra 2014 v Solúne.

Veľtrh je svojou náplňou, návštevnosťou a medzinárodnou účasťou pokladaný za najväčšiu a najvýznamnejšiu udalosť v segmente výstavníctva v Grécku. Cieľom tohtoročného veľtrhu bude predstaviť prevládajúce trendy v miestnej ako aj v medzinárodnej ekonomike, zamerané hlavne na nasledujúce oblasti: automobilový priemysel, stavebníctvo, energetiku, technológiu a inovácie, poľnohospodárku výrobu, ale aj na kultúru a šport. Zastupiteľský úrad SR Atény bude mať na veľtrhu zdarma k dispozícií stánok o rozlohe 12 m2 a v tejto súvislosti ponúka možnosť účasti slovenským podnikateľským subjektom v rámci stánku ZÚ formou priamej účasti, prípadne formou vystavenia propagačných materiálov. Záujemcovia o účasť môžu kontaktovať ZÚ SR Atény, p. Miriam Rafajovú alebo p. Janu Palátovú.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 25 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sop )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server