Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Medzinárodný festival podnikania v Liverpoole
Vydané 02. 06. 2014 (566 x čítané) | Rubrika - Podpora podnikania

SOPK organizuje v dňoch 7.- 11. júla 2014 obchodnú misiu na Medzinárodný festival podnikania (IFB 2014), ktorý sa koná v Liverpoole. Pripravených je viac ako 150 obchodne zameraných podujatí, konferencií a výstav. Je najväčším svetovým podujatím svojho druhu.

Festival prezentuje podnikateľov, obchodných zástupcov, agentov, dodávateľov a zákazníkov z celého sveta. Cieľom tohto podujatia je podporiť nadviazanie nových medzinárodných, ale aj lokálnych obchodných vzťahov a nájdenie najvhodnejších investičných možností v rôznych podnikateľských oblastiach pre veľké, stredné a malé spoločností. Predpokladané náklady sa pohybujú vo výške cca. 1 250€. Detailný program ešte upresníme. Misia je spojená s bilaterálnymi rokovaniami s britskými podnikateľmi. V prípade Vášho záujmu zúčastniť sa misie kontaktujte : katarina.hvizdosova@sopk.sk.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 35 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server