Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Podnikajme s Talianskom
Vydané 31. 03. 2014 (582 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Banskobystrická regionálna komora SOPK a agentúra SARIO v spolupráci s Mestom Banská Bystrica pripravili obchodný seminár - Podnikajme s Talianskom, kde sa dozviete viac o podnikaní v Taliansku, možnostiach a príležitostiach pre malé a stredné podniky na talianskom trhu.

Seminár je prípravným podujatím k obchodnej misii do talianskych regiónov Friuli-Venezia Giulia (Udine), Marche (Ascoli-Piceno) a Abruzzo (Pescara) na jeseň 2014. Na seminári budú prednášať odborníci a významný predstavitelia Veľvyslanectva Talianskej republiky v SR, MZV a EZ SR, Taliansko-slovenskej obchodnej komory a podnikateľov. Termín: 8. 4. 2014. Miesto konania: Radnica mesta Banská Bystrica, Nám. SNP 1, Banská Bystrica. Cena: 15 EUR vrátane DPH. Kontaktná osoba: PhDr. Juraj Haško, E:hasko@sario.sk, T:0910 828 251, Ing. Matej Kapusta, E: matej.kapusta@sopk.sk, T: 0903 806 101.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 34 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sario.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server