Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Využívanie satelitných služieb pre rast malých a stredných podnikov
Vydané 17. 04. 2013 (936 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu a Eurisy s podporou siete Enterprise Europe Network pripravili bezplatné podujatie Využívanie satelitných služieb pre rast malých a stredných podnikov.Podujatie sa uskutoční 23. mája 2013 v Bratislave v budove Centra vedecko-technických informácií (CVTI), Lamačská cesta 8/A.

Cieľová skupina : MSP všetkých sektorov, konzultačné spoločnosti a podnikateľské zväzy, Zástupcovia decíznej sféry a tvorcovia politík na regionálnej, národnej a európskej úrovni. Ciele konferencie: Zámerom konferencie je informovať MSP z rôznych sektorov – napr. doprava, retail, stavebníctvo, poľnohospodárstvo alebo turizmus – o možnosti použitia satelitných služieb a o ekonomických príležitostiach, ktoré poskytujú. Jazyky konferencie :Angličtina a slovenčina. K dispozícii bude asi 10 prezentačných stánkov pre malé a stredné podniky vo vzťahu k satelitným aplikáciám. V prípade záujmu o prezentovanie Vašich skúseností a aktivít, napíšte na bratislava2013@eurisy.org. Deň pred konferenciou (22. mája) sa bude konať privítacie pohostenie na výstave „European Space Expo“. Výstava ukazuje, aké benefity majú európsky občania z množstva vesmírnych služieb a aplikácií, a zdôrazňuje dôležitosť úlohy, ktorú zohrávajú satelitné služby pri vytváraní pracovných miest a ekonomického rastu. Táto významná exhibícia bude prebiehať v Bratislave od 18. do 23. mája. Kontakt : BIC Bratislava, spol. s r.o., t: +421 2 5441 7515, e-mail : sasikova@bic.sk


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 161 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-netvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server