Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Via Bona Slovakia
Vydané 19. 01. 2012 (1239 x čítané) | Rubrika - Informácie

Nadácia Pontis zahájila 17.januára 2012 prijímanie nominácií do súťaže o prestížne oceneniea Via Bona Slovakia. Nadácia ocenením každoročne vyjadruje verejné uznanie firmám a podnikateľom, ktorí na Slovensku kultivujú podnikateľské prostredie vďaka zodpovednému podnikaniu a podporujú okolité komunity rozvíjaním firemnej filantropie.

Nominácie môžete posielať do 16.februára 2012. Via Bona Slovakia sa tradične odovzdáva v rôznych kategóriách. Špeciálnu cenu - Čestné uznanie za mediálny prínos je vždy udelená aj novinárom a médiám, ktorým oblasť zodpovedného podnikania nie je ľahostajná. Snahou projektu je poukazovať na zaujímavé a podnetné príbehy ľudí vo firmách, ktorým okolité prostredie nie je ľahostajné. Máte možnosť zapojiť sa do súťaže o Via Bona Slovakia za rok 2011. Nezáleží na to, či ste veľkí alebo malí. Dôležité sú vaše projekty, ktorými budujete zodpovedný svet okolo nás. Viac informácii o súťaži nájdete na http://www.viabona.sk/


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 8323 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server