Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Ponuka rekreácie - DONOVALY
Vydané 17. 01. 2012 (896 x čítané) | Rubrika - Informácie

Výrobné družstvo DRUTECHNA Bratislava ponúka na zrekreovanie za výhodnú cenu 2 zariadené apartmány v rekreačnej oblasti DONOVALY, kde sú výborné podmienky pre zimné a letné športy.

Apartmány spoločnosti DRUTECHNA sa nachádzajú v kľudnej oblasti Donovaly-Mistríky.Od centra Donovál sú vzdialené cca 15 min pešou chôdzou. Od najbližšieho vleku sú vzdialené cca 10 min pešou chôdzou. V blízkosti najväčší detský FUN PARK v strednej Európe - HABAKUKY. Detská lyžiarska škola Možnosť stravovania cca 70 m od apartmánov Kapacita jedného apartmánu je 4 osoby .Cena za jeden apartmán na jednu noc : 50 € s DPH. V prípade Vášho záujmu prosíme kontaktovať na mobilné telefónne čísla : 0903 452 002, 0911 452 005, e-mail: donovaly@drutechna.sk, kde Vám poskytneme bližšie informácie.

foto1 foto2 foto3 foto4


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 237 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server