Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* SLOVENSKO - SRBSKÝ PODNIKATEĽSKÝ BUSINESS MIXER
Vydané 28. 10. 2011 (1209 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Slovenská obchodná a priemyselná komora Žilina a Obchodná a priemyselná komora Novy Sad spoločne pripravili business mixér s podtextom „Príležitosť pre obchod, investície a kooperáciu“. S možnosťou pre podnikateľov zo Slovenska priamo sa stretnúť s riaditeľmi a majiteľmi srbských spoločností. Seminár sa uskutočnil dňa 20. októbra 2011 v priestoroch hotela Polom v Žiline. Sme veľmi radi že sa tohto podujatia zúčastnili aj naše členské družstvá DIAMOAK P. Bystrica a OKRASA Čadca.

Seminár otvoril krátkym uvítaním Ján Mišura, riaditeľ ŽRK SOPK, ktorý vyzdvihol význam podobných akcií pre podnikateľov a privítal veľvyslankyňu Srbskej republiky v SR p. Radmilu Hrustanovič a ďalších hostí zo Srbskej republiky. P. Hrustanovič, ktorá je vo funkcii od augusta 2011, tiež privítala všetkých hostí a vo svojom príhovore sa zamerala na význam hospodárskej spolupráce a udržiavanie dobrých vzťahov. Veľmi zaujímavou hospodárskou prezentáciou pokračoval obchodný radca Srbskej republiky v SR p. Marko Nikolič. Predstavil Srbsko v oblasti ekonomiky a ponúkol možnosti spolupráce medzi našimi a srbskými podnikateľmi. P. Saša Stevanovič, vicepresident OPK N. Sad predstavil komoru, ktorá zahŕňa svojim pôsobením oblasť Novi Sad a 11 obcí v okrese Južnej Bačky, ktorý je najdynamickejšou oblasťou v Srbsku. Je predákom aktivít v celom Srbsku. Zahŕňa teritórium o rozlohe 4 000 m2 a združuje 13 tisíc firiem z čoho je 99% MSP. Po predstavení účastníkov zo Srbska nasledovalo slávnostné podpísanie zmluvy medzi komorami a po krátkej prestávke prišli na rad jednotlivé rokovania a konzultácie medzi účastníkmi. Dúfame, že načatá spolupráca medzi COOP PRODUKT SLOVENSKO a účastníkmi zo Srbska sa bude rozvíjať a prinesie očakávané výsledky.

Fotogaléria


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 3571 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.cpscoop.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server