Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Elektronický podpis a elektronická identifikácia
Vydané 25. 10. 2011 (637 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) pripravila odborný seminár v rámci projektu "Participácia slovenských malých a stredných podnikov na tvorbe európskej legislatívy" na tému "Elektronický podpis a elektronická identifikácia" Podujatie je určené najmä malým a stredným podnikateľom, ktorí si plánujú zriadiť elektronický podpis alebo majú skúsenosti s jeho používaním. Jeho cieľom je oboznámiť verejnosť o možnostiach použitia elektronického podpisu a elektronickej identifikácie pri cezhraničných transakciách.

Podujatie sa uskutoční dňa 15. november 2011 v priestoroch hotela Medium, Tomášikova č. 34, 821 01 Bratislava . Účasť na podujatí je bezplatná. Kotntak : p. Bartakovicsa ( 02/502 44 515 , bartakovics@nadsme.sk) alebo p. Jurinu ( 02/502 44 539 , jurina@nadsme.sk).


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 2123 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.nadsme.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server