Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Kooperačné podujatie na konferencii RISE 2011 Tricontio
Vydané 19. 04. 2011 (1050 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

Sieť Enterprise Europe Network - Regionálne poradenské a informačné centrum Prešov na Slovensku v spolupráci s Brnenskou regionálnou hospodárskou komorou v ČR a ďalšími partnermi (Moscow Entrepreneurs Association and Russian Technology Transfer Network in Russia) pripravili Kooperačné podujatie na konferencii RISE 2011 Tricontio.

Hlavné sektory : strojársky priemysel, kovospracujúci priemysel, elektrotechnika, priemyselné a systémové inžinierstvo.

Podujatie je zamerané najmä na firmy, vedecké a výskumné inštitúcie, univerzity a iné organizácie, ktoré sa pohybujú v strojárskom, kovospracujúcom, elektrotechnickom odvetví alebo sa venujú systémovému inžinierstvu a súvisiacim IT technológiám. Je to jedinečná príležitosť na nadviazanie nových kontaktov s potenciálnymi partnermi z Českej republiky, Ruska a ďalších krajín.

Termín : 22. júna 2011 - Bilaterálne stretnutia (10:30 - 12:30, 13:30 - 18:00)

Miesto konania:- GRAND HOTEL BELLEVUE, Horný Smokovec

Registrovať sa môžete na stránke
http://www.b2match.eu/rise2011matchmaking., Oficiálnym jazykom podujatia je angličtina.

Informácie : www.i-jet.eu/index.files/jet_conf.htm.( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 584 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.enterprise-europe-netvork.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server