Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* AUTOSALÓN, INCHEBA Bratislava
Vydané 08. 04. 2011 (1028 x čítané) | Rubrika - Výstavy

V Inchebe sa chystá už 21. ročník Autosalónu. Od 12. do 17. apríla čaká návštevníkov pestrá šou plná premiér a prekvapení. Tento rok je výstava rozšírená o sekciu exkluzívnych tovarov a služieb. Návštevníci sa pokochajú značkami ako Porsche, Bentley, Lamborghini, Ferrari, Maserati, Lexus a kráľovský Rolls Royce, zastúpený priamo európskou centrálou.

U ostatných značiek sa môžete tešiť na premiéry, ktoré sa nedávno objavili v Ženeve. Vystavovatelia sa na Autosalóne chcú predviesť v čo najlepšom svetle a osloviť návštevníkov aj bohatými sprievodnými šou. Niektoré značky, ako napríklad Citroën a Porsche Slovakia, dokonca oproti minulému roku zväčšili svoje výstavné plochy, aby ukázali všetko zaujímavé zo svojich modelových rád. Návštevníci sa už tradične okrem automobilov môžu tešiť na rôzne doplnky, tuningové komponenty a autoservisnú techniku. Nebudú chýbať legendárne mustangy a sekcia karavanov.


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 1587 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server