Mliekarenská 10, 824 92 Bratislava
* Pozvánka na prezentáciu príležitostí spolupráce s vybranými agentúrami NATO
Vydané 07. 04. 2011 (697 x čítané) | Rubrika - Školenia a semináre

SOPK dáva do pozornosti podnikateľským subjektom podujatie pripravované Stálou delegáciou SR pri NATO v Bruseli. Cieľom podujatia je priblížiť možnosti zapojenia sa do procesov obstarávania, ako aj ďalšej spolupráce s vybranými agentúrami NATO pre slovenské podnikateľské subjekty.

Podujatie bude mať formu prezentačného dňa, predbežne zamýšľaného uskutočniť v mesiaci júni, prípadne septembri 2011. Vybrané agentúry NATO budú na ňom prezentovať možnosti v rámci procesov obstarávania. Je určené pre slovenské podnikateľské subjekty a bude sa konať v priestoroch sídla NATO v Bruseli. V prípade záujmu je možné usporiadať deň pred podujatím výstavu výrobkov, služieb alebo možností zúčastnených firiem v otvorenom priestore v rámci sídla NATO. Počet účastníkov podujatia nie je ohraničený. Náklady spojené s účasťou si hradí každý účastník samostatne. Nahlásenie záujmu o účasť na pripravovanom podujatí očakáva Stála misia do 15. apríla 2011 na adrese : marek.korbel@mzv.sk, alebo faxom na č. 0032/2/707 2742. Bližšie údaje o podujatí, ako aj určenie termínu budú oznámené dodatočne po zistení záujmu podnikateľských subjektov


( Celý článok | Autor: Zuzana Cáková | Počet komentárov: 357 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok | Zdroj: www.sopk.sk )
Google
Prihlásenie

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

SČMVD
DÚSR
HTML tutorial
Družstevná únia Slovenskej republiky

Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Použité názvy programových produktov, firiem apod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server